Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım Paketleri

EKO WEB TASARIM PAKETİ

HTML + CSS alt yapısı kullanılarak hazırlanır. Site içeriği yönetilemez. Paket içerisinde com.tr uzantılı veya .com, .net uzantılı alan adı ve ekonomik hosting paketi mevcuttur. Küçük işletmeler için önerilir.

STANDART WEB TASARIM PAKETİ

HTML + CSS + PHP + MYSQL alt yapısı kullanılarak hazırlanır. Paket içerisinde com.tr uzantılı veya .com, .net uzantılı alan adı ve kurumsal hosting paketi mevcuttur. Site içeriği tamamen yönetilebilir şekilde tasarlanır. Yönetilebilen fonksiyonlar içerisinde içerik yönetimi, haber ve duyuru ekleme, referans yönetimi gibi özellikler bulunur.

PROFESYONEL WEB TASARIM PAKETİ

HTML + CSS + PHP + MYSQL alt yapısı kullanılarak hazırlanan internet sitesi tasarım paketi içerisinde com.tr uzantılı veya .com, .net uzantılı alan adı ve kurumsal hosting paketi mevcuttur. Site içeriği tamamen yönetilebilir şekilde tasarlanır. Yönetilebilen fonksiyonlar içerisinde içerik yönetimi, haber ve duyuru ekleme, referans yönetimi, slayt yönetimi, ürün yönetimi, üyelik sistemi, yorum yönetimi gibi özellikler bulunur. Ayrıca işletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanan ilave yazılımlar üretilir. Örnek olarak servis takip sistemi, telefon rehberi, üyelere özel alanlar, bayilere özel alanlar vb. gibi ek yazılımlar üretilir.

Web Tasarım Referanslarımızdan Örnekler

Bakırköy Ruh ve Sinir H.H.

Web Tasarım + İçerik YönetimiBakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi için hazırlanan internet sitesi. HTML5, CSS3, PHP, MYSQL alt yapısı ile hazırlanarak mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Akşemseddin Hz. Vakfı

Web Tasarım + İçerik Yönetimi
Akşemseddin Hz. Vakfı için hazırlanan internet sitesi. HTML, CSS ve PHP alt yapısı ile hazırlanmıştır.

Yardımcı Tarım

Web Tasarım + İçerik Yönetimi
Eskişehir Yardımcı Tarım UTE İçerik Yönetim Sistemi ile hazırlanmıştır.

Gündüz Tekstil

Web Tasarım + İçerik Yönetimi
Uşak Gündüz Teksil Kurumsal Web Site çalışması UTE İçerik Yönetim Sistemi ile mobil cihazlara uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Diğer referanslarımız için iletişim kurunuz