Gizlilk Politikası

Gizlilik Politikası

Sitemize üye olurken, isim, adres, telefon, email adresi vb. gibi istenilen tüm bilgiler girilmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Veri güvenliği açısından kayıt olunan kullanıcı hesapları silinmez fakat kullanıcının talebi üzerinde pasif duruma getirilebilir. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. İletişim bilgileriniz hiç bir şekilde kurum ve kuruluşlara, 3. şahıslar ile paylaşılmaz. Sitemiz içerisinde bulunan başka sitelere verilen bağlantıların gizlilik politikasından UTE sorumlu değildir.


Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
1- SSL Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sayesinde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.
2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece siz ve bankamız arasında olan kart kullanım işlemi sitemiz üzerinden geçmeden direkt olarak banka sistemine gönderilir.
3-Sitemiz dünya standardı olan Windows ve Linux işletim sistemleri ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip edilmektedir.


Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.